Wonderful World Konusu ve Oyuncuları

Wonderful World | 원더풀 월드
Tür: Gerilim, Gizem, Dram
Oyuncular: Kim Nam Joo, Cha Eun Woo, Kim Kang Woo, Im Se Mi 

Wonderful World Konusu:

Küçük oğlunu trajik bir şekilde kaybeden ünlü  bir psikoloji profesörü ve yazar olan Eun Soo Hyun’un kanun tarafından affedilen failden intikam alıp yaralarını iyileştirmesini ele almaktadır.

Oyuncuları:

Eun Soo Hyun (Kim Nam Joo), ünlü  bir psikoloji profesörü ve yazardır. Ancak küçük oğlunun ölümü ile mükemmel aile hayatı bir anda biter. Oğlunun katilini cezalandırmak için yola çıkar. Bu esnada kendisininkine benzer acıları olan insanlarla karşılaşır. Bu kişilerin gizemli vakalarını çözerken yavaş yavaş iyileşirler.

Kwon Sun Yool (Cha Eun Woo), tıp fakültesini kazanan bir kişidir. Varlıklı bir ailede doğmuştur. Amacı hasta çocukları tedavi etmektir. Ama bir nedenden ötürü tıp fakültesini bırakmayı  tercih eder.  Karşısına Eun Soo Hyun çıkana kardar yaşamı zordur. Fakat Eun Soo Hyun ile karşılaşması hayatının dönüm noktasıdır.

Kang Soo Ho (Kim Kang Woo), eski bir gazetecidir. Sonraları başarılı bir haber spikerine  olur. Fakat oğlunu trajik bir şekilde kaybeder. Bu da onun hayatında beklenmedik olumsuz bir değişime sebep verir. Normalde adalet duygusuna sahip bir kişidir.  Ama ailesinin yaşadığı krizin ardında yok olur.

Han Yoo Ri (Im Se Mi), bir butik mağazanın CEO’sudur. Eun Soo Hyun’un gerçek kız kardeşi gibidir.   Ayrıca aralarındaki ilişki oldukça özel ve derindir.

Wonderful World Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Lee Seung Young
Senarist: Kim Ji Eun
Yapımcı: Disney Plus, MBC,  
imdb: –
Bölüm Sayısı: 14
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 1 Mart 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cuma, Cumartesi 21:50
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina