The Impossible Heir Konusu ve Oyuncuları

The Impossible Heir | Royal Roader | Royal Loader | 로얄로더
Tür: Dram, İş
Oyuncular: Lee Jae Wook, Lee Jun Young, Hong Su Zu, Lee Ji Hoon

The Impossible Heir Konusu:

Kang In Ha (Lee Jun Young), Koreli bir holding sahibinin gayri meşru oğludur.  Entelektüel açıdan yetenekli arkadaşı Han Tae Oh (Lee Jae Wook) ile birlik olur Amacı şirketi devralmaktır onun için planlar yaparlar. Ama kendileri kadar hırslı bir kadın olan Na Hye Won (Hong Su Zu) bir anda karşılarında çıkar ve bütün planlarını tehdit eder.

Oyuncuları:

Han Tae Oh (Lee Jae Wook), Kang In Ha’nın entelektüel açıdan yetenekli bir arkadaşıdır. Ancak yetenekli biri olmasına karşın babasının karısını öldürmüştür. Dolayısıyla karanlık bir geçmişi vardır. Hırslı bir kişi olduğu için Kang In Ha’ya yardım eder. Böylelikle varislerin arasında sonu belli olmayan savaşın kilit ismi olur.

Kang In Ha (Lee Jun Young), tek ebeveyni ile yoksul bir şekilde büyüyen biridir. Yakışıklı  ve karizmatiktir. Başarıya susamış bir gençtir. Babasının son derece başarılı Kang Oh Grubu’nun başkanı olduğunu öğrenir. Bu sebeple o da fakir yaşamını arkasında bırakıp yeni yolculuğuna başlar. Fakat yeni ailesi tarafından dışlanır. Hırsına yenik düşerek arkadaşı Han Tae Oh  ile plan yaparak şirketin başına geçmeye çalışır.

Na Hye Won (Hong Su Zu), sorunlu bir geçmişe sahiptir. Bir gün beklenmedik bir şekilde Han Tae Oh  ve Kang In Ha’nın hayatına girerek ikilinin tüm planlarını altüst eder.

The Impossible Heir Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Min Yeon Hong
Senarist: Choi Won
Yapımcı: Disney+
imdb: –
Bölüm Sayısı:
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 28 Şubat 2024
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina