Wedding Impossible Konusu ve Oyuncuları

Wedding Impossible | 웨딩 임파서블
Tür: Romantik, Komedi, Dram
Oyuncular: Jeon Jong Seo, Moon Sang Min, Kim Do Wan

Wedding Impossible Konusu:

Büyük bir sır olan dördüncü nesil Chaebol varisi Lee Do Han (Kim Do Wan), sırrını gizleyebilmek için tanınmayan aktris Na Ah Jeong’a (Jeon Jong Seo) sahte bir evlilik teklifi yapar. Ama Lee Do Han’ın hırslı küçük kardeşi Lee Ji Han (Moon Sang Min), sahte evliliklerinin gerçekleşmemesi için ilişkiye son vermeyi arzu eder.

Oyuncuları:

Na Ah Jeong (Jeon Jong Seo), tanınmayan bir aktrisdir. Ne yazık ki yetenekli bir aktris olmasına rağmen tanınmamaktadır. Lee Do Han ile sahte bir evlilik yapmayı kabul etmiştir. Önceden evli bir kadın olarak oyuncu deneyimi olan Na Ah Jeong, arkadaşından gelen teklifi kabul eder. Bu sayede hayatındaki ilk başrolünü oynamaya hazırlanır. Fakat Lee Do Han’ın aşırı korumacı kardeşi Lee Ji Han karşılarına büyük bir engel olarakçıkar.

Lee Ji Han (Moon Sang Min), dördüncü nesil chaeboldur. Hayatı boyunca dürüst olmaya çalışmıştır. Kimliğini gizleyerek, sıradan bir çalışan olur ve iş arkadaşlarının güvenini kazanır. Başarı basamaklarını kendi kendine tırmanır. Böylece “temiz” bir dördüncü nesil chaebol haline gelir. Ağabeyi Do Han’ı LJ Group’un halefi yapma gibi bir tutkusu vardır. Hedefine ulaşmak için çok çalıştığı esnada kardeşinin düğün duyurusu sebebiyle bütün planı alt üst olur. Düğünü engellemek için elinden geleni yapar.

Lee Do Han (Kim Do Wan), Lee Ji Han’ın abisidir. İyi bir kalpli bir karakteri vardır. Zengin bir  aileden  gelmektedir. Bu özellikleriyle harika bir koca adayıdır. Kimseye açıklayamadığı sırrı vardır. Bu yüzden grubun halefi olmayı reddeder ve evlilik tekliflerini geri çevirir.  Ama üzerindeki baskılardan kurtulmak ister ve  arkadaşına sahte bir evlilik teklifi yapar.

Yoon Chae Won (Bae Yoon Kyung), Taeyang Corporation’ın CEO’sudur. Potansiyel gelin adayı olarak ilişkilerine dahil olur.

Wedding Impossible Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Kwon Young Il
Senarist: Park Seul Gi
Yapımcı: TvN, TvING
imdb: –
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 26 Şubat 2024 – 2 Nisan 2024
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi, Salı
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina