Behind Your Touch Konusu ve Oyuncuları

Behind Your Touch | Hip | 힙하게
Tür:
Fantastik, Romantik
Oyuncular: Han Ji Min, Lee Min Ki, Suho  

Behind Your Touch Konusu:

Küçük ve kırsal bir köy olan Mujin’de, yaşanan olaylar etrafında dönen dizide, Ye Bun adlı psikometrik süper güçler sergileyen bir veteriner ile tutkulu bir dedektif olan Jang Kyul’un hikayesini anlatmaktadır.

Karekterleri :

Bong Ye Bun (Han Ji Min), şans eseri psikometrik yetenekler kazanan sevecen ve bir veterinerdir. Küçük ve kırsal bir köy olan Mujin’de, popolarına dokunursa hem insanların hem de hayvanların geçmişini görebilme yeteneğine sahiptir. Dedektif Moon Jang Yeol tarafından yeteneklerini test ederken yakalanır ve gizemli bir olayı çözmeye çalışır.

Moon Jang Yeol (Lee Min Ki), hırslı bir dedektiftir. Adli soruşturma ekibinden kırsal Mujin köyüne gönderilmiştir. Davalarını araştırma konusunda büyük bir takıntısı olduğu için  Mujin’deki huzurlu ve sakin hayatından Seul’e dönmek için fırsat kollamaktadır.  Ancak tuhaf bir yeteneğe sahip olan Bong Ye Boon’u gördükten sonra tamamen bitkin düşer. Ama olayları tek tek incelerken, Mujin’de dedektiflik içgüdülerini uyandıran bir seri cinayet vakası meydana gelir.

Kim Sun Woo (Suho), melek gibi bir görünüme ve kişiliğe sahiptir. Ansızın bir gün Mujin köyüne gelir ve bir markette yarı zamanlı olarak çalışmaya başlar. Kibar gülüşleri Bong Ye Boon’un kalbinin titremesine sebep olur.

Behind Your Touch Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Kim Seok Yoon
Senarist: Lee Nam Gyoo
Yapımcı: JTBC, Netflix, TVING
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 12 Ağustos 2023 – 1 Ekim 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi&Pazar 22:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina