The Killing Vote Konusu ve Oyuncuları

The Killing Vote| National Death Penalty Vote | 국민사형투표
Tür:
Gerilim, Gizem, Korku
Oyuncular: Park Hae Jin, Park Sung Woong, Lim Ji Yeon

National Death Penalty Vote Konusu:

18 yaşından büyük tüm vatandaşlara bir anket yapılır. Bu anketin içeriği   yasanın verdiği cezadan kaçan suçluların ölüm cezası alıp almamasının oylanmasıdır. Anket sonucunda %50’den fazlasının suçluya ölüm cezası için oy verir. Ancak bu kişiler  kim olduğu bilinmeyen “Dog Mask” tarafından öldürülür. Bu olaylardan sonra  polis “Dog Mask”in izini sürer. Polis Teşkilatındaki Birinci Soruşturma Ekibinin lideri olan Kim Moo Chan, küçük kızına saldıran tecavüzcüyü öldür. Ardından eski ünlü hukuk bilgini Kwon Seok Joo polise teslim olur. Büyükşehir Polis Teşkilatında 5 yıl boyunca çalışan Güvenlik Bürosu çalışanı polis memuru Joo Hyun Seul da olaylara karışır.

Karakterleri:

Kim Moo Chan (Park Hae Jin), Güney Polis Teşkilatında Birinci Soruşturma Ekibinin lideri dir. Yaşamında en çok önem verdiği konu polis teşkilatındaki kariyeridir.

Kwon Seok Joo (Park Sung Woong), eski bir hukuk bilginidir. Küçük kızına saldıran tecavüzcüyü öldürür ve polise teslim eder ve cezaevine girer. Kendisine kaldığı cezaevinde “Profesör” olarak hitap edilir.

Joo Hyun (Lim Ji Yeon), bir polis memurudur. Seul Büyükşehir Polis Teşkilatı Siber Güvenlik Bürosunda 5 yıldır çalışmaktadır.

National Death Penalty Vote Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Park Shin Woo
Senarist: Jo Yoon Young
Yapımcı: SBS
imdb: –
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 10 Ağustos 2023
Yayın Günleri ve Saati: Perşembe 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina