Doctor Cha Jung Sook Konusu ve Oyuncuları

Doctor Cha Jung Sook | 닥터 차정숙
Tür: Dram, Medikal
Oyuncular:  Uhm Jung Hwa, Kim Byung Chu, Myung Se Bin, Min Woo Hyuk

Konusu:

Ailesi için kariyerinden vaz geçen ev hanımı Cha Jung Sook’un 20 yıl sonra tıp fakültesine girmeye karar vermesi ile gelişen olayları ele almaktadır.

Karakterleri :

Cha Jung Sook (Uhm Jun Hwa), bir ev hanımıdır. 20 yıl sonra doktor olmak üzere yola çıkar. Beklenmedik bir krizden kurtulan genç kadın, hayatında ailesi için kariyerinden vazgeçmiştir. Ancak daha sonra bir kez daha tıp fakültesine girmeye karar verir. Böylece bir dönüm noktasına ulaşır.

Seo In Ho  (Kim Byung Chul), Cha Jung Sook’un eşidir.  Titiz, mükemmeliyetçi ve hassas bir karakterdir. Bir üniversite hastanesinde baş cerrahdır. Şok edici bir sırrı saklamaktadır. Asaletini veya soğukkanlılığını asla kaybetmez.

Choi Seung Hee (Myung Se Bin,) aile hekimliği profesörüdür. Seo In Ho’nun ilk aşkıdır. Ülkede 12 genel hastanenin sahibi olan bir tıp holdinginin ayrıcalıklı kızıdır. İlk aşkını Cha Jung Sook’ya kaptırır. Ancak bir gün hastanede ansızın Cha Jung Sook ile karşılaşır ve şaşırır.

Roy Kim (Min Woo Hyuk), özgür aşka inanan bir cerrahtır. Seksi çekiciliğiyle kadınları kendine aşık edebilme büyüsü vardır. Herkes tarafında sevilir. Ancak Cha Jung Sook tarafından garip bir şekilde ilgisini çekene kadar samimiyetle kimseye sevgi göstermez.

Doctor Cha Jung Sook Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Kim Dae Jin, Kim Jung Wook
Senarist: Jung Yeo Rang
Yapımcı: JTBC
Yayıncı:
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2023
Yayın Tarihi: 15 Nisan 2023 – 4 Haziran 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi, Pazar 22:20
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina