Our Blooming Youth Konusu ve Oyuncuları

Our Blooming Youth | Youth, Climb the Barrier | Youth, Climbing Over the Wall | 청춘이여 월담하라
Tür:
Tarih, Gizem, Romantik, Dram
Oyuncular: Jeon So Nee, Park Hyung Shik, Pyo Ye Jin, Lee Tae Sun

Our Blooming Youth Konusu:

Babası tahttan indirildikten sonra oğlu Lee Hwan iktidara gelmek zorunda kalır ve bir prens olur. Ancak kendisi özgürlüğüne düşkün olan bir birey olduğu için bu durum onu hapis hayatının içine sokar. Ailesinden sadece annesi hayatta olan ve güvendiği tek kişi olan annesi ni kaybeder. Yaşadığı acıyla derin ve karanlık bir çukura düşer. Dışarıdan bakıldığınca korkusuz ve gözü pek biri olarak görünmesine rağmen içinde derin bir hüzün vardır.

Min Jae Yi  ise kibar ve mülayim bir karaktere sahiptir. İkinci Danıştay’ın oğluyla evlidir. Ancak evlenmeden  önce erdemli bir anne ve iyi bir eş olmak için kendini derslere ve iğne işlerine adamıştır. Malesef  düğünden dört gün önce annesi, babası ve kardeşi öldürülür. Daha da kötüsü ailesini öldürmek ile suçlanır.

Prens Lee Hwan, Min Jae’yi bu yanlış suçlamadan kurtarır. Min Jae de onu kötü lanetinden kurtarır. İkilinin çıkar ilişkisi olarak başlayan ilişkileri zaman içinde  romantik bir durum alır.

Our Blooming Youth Karakterler:

Min Jae Yi  (Jeon So Nee), sessiz ve nazik bir kişidir.  İkinci Danıştay’ın oğluyla nişanlıdır. Amacı iyi bir eş ve anne olmaktır. Ancak annesi, babası ve erkek kardeşi o evlenmeden dört gün önce öldürülür.

Prens Lee Hwan  (Park Hyung Shik), gizemli bir lanetten mustarip prensdir.  Babasının tahttan indirilmesinden sonra iktidara gelmek zorunda kalır. Kendisi özgür ruhlu biridir. Ama yaşadığı bu olay sonucunda hapis hayatına benzer bir yaşam sürmeye başlar.

Jeon So Nee

Park Hyung Sik

Our Blooming Youth Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Lee Jong Jae
Senarist: Jung Hyun Jung
Yapımcı: tvN
Yayıncı:
imdb: –
Bölüm Sayısı: 20
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 6 Şubat 2023 – 11 Nisan 2023
Yayın Günleri ve Saati:
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina