Love To Hate You Konusu ve Oyuncuları

Love To Hate You | Love Battle | 연애대전
Tür: Komedi, Romantik
Oyuncular: Kim Ok Vin, Yoo Teo, Kim Ji Hoon, Go Won Hee

Love To Hate You Konusu:

Erkeklere karşı kaybetmekten nefret eden bir kadın ile kadınlara asla güvenmeyen bir erkek arasında geçen aşkı anlatıyor.

Küçük yaşta erkeklerin dünyasında güçlü olmak için dövüş sanatlarını öğrenen Yeo Mi Ran avukat olmuştur. Yakın arkadaşıyla kaldıkları evin taksitlerini ödeyebilmek için ünlülerin davalarına bakan Gilmu hukuk bürosunda işe girer. Ülkenin sevilen oyuncusu Nam Kang Ho’nun kadınlar hakkında söylediği nefret dolu söylemleri duyan genç kadın oyuncunun avukatlığını üstlenir. Aslında hiç sevmediği oyuncunun hayranıymış gibi davranmaktadır.

Nam Kang Ho etrafındaki tüm kadınlara karşı mesafeli davranmaktadır. Ajansının hukuk bölümünde karşılaştığı Yeo Mi Ran’la aralarında tatsız bir olay yaşanır.

Karakterler:

Yeo Mi-Ran (Kim Ok Vin), eğlence sektörü ile çalışan Gilmu Hukuk Bürosunun çaylak avukatıdır. Romantik bir ilişki yaşamakla ilgilenmez. Hatta erkeklere karşı yenilmekten ve kaybetmekten nefret etmektedir.

Nam Kang Ho  (Yoo Teo), eğlence endüstrisinde tanınan en iyi aktördür.  Yakışıklı görünümlü, zeki ve nazik bir kişi olması sebebiyle Güney Kore’deki en popüler aktörlerden biridir. Ancak kadınlara güvenmez. Romantik filmlerin aranan yüzüdür.

Yorumu:

Love to Hate You dizisinin başrolleri benim için yeni yüzlerdi. Kim Ok Vin ve Yoo Teo’nun uyumlu bir çift olduğunu söyleyebilirim.  Yoo Teo Almanya’da büyüyen ve daha sonra eğitimi için Amerika ve İngiltere’de yaşamış bir oyuncu. Kariyerine ülkesinde devam eden oyuncu umarım yeni dizileriyle daha sık ekranlarda yer alır.

Son dönemlerde daha çok karşımıza çıkan on veya on iki bölümlük romantik komedi dizileri izlemesi keyifli ve gereksiz uzatmalardan uzak diziyi tadında bırakmak için ideal bölüm sayıları olmaya başladı. Bu dizide de aynı durum geçerli. Hoş vakit geçirmek için izleyebileceğiniz keyifli bir romantik komedi olan Love to Hate You’yu severek izleyeceğinizi düşünüyorum.

Love To Hate You Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Kim Jung Kwon
Senarist: Choi Soo Young
Yapımcı: Netflix
Yayıncı:
imdb: –
Bölüm Sayısı: 10
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 10 Şubat 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cuma
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina