The Heavenly Idol Konusu ve Oyuncuları

The Heavenly Idol | The High Priest Rembrary | 대신관 렘브러리
Tür: Romantik, Komedi, Fantastik, Dram
Oyuncular: Kim Min Kyu, Go Bo Gyeol, Lee Jang Woo, Ye Ji Won 

The Heavenly Idol Konusu:

İblis kralla savaşan baş rahip Rembrary, dünyaya transfer olur. Bu transferin neticesinde kendini popüler olmayan idol grubu Wild Animal’ın bir üyesi olan Woo Yeon-Woo’nun vücudunda bulur.

The Heavenly Idol Karakterleri:

Rembrary (Kim Min Kyu), baş rahipdir. İblis kralla savaşmak için başka bir dünyadan bu dünyaya gelmiştir.  Ama kendisini küçük bir yatakhanede, Woo Yeon Woo’nun vücudunda bulur. Çıkışlarından bu zamana 3 yıl geçmiştir. Ve grup dağılmanın eşiğindedir. Rembrary’in grubun üyesi olarak müzik şovuna çıkması gerekir. Ama o dans etmeyi bilmemektedir. Bu sebeple canlı yayın performansı bir felakete dönüşür. Ancak  Woo Yeon-Woo’nun bedenindeki Rembrary’in, kendine güvenen tavrı ve çekiciliği hem insanların hem de medyanın dikkatini çeker. Wild Animal grubu popüler olur. Bir yandan idol grubunun üyesi olan Rembrary, diğer yandan tuhaf dini gruplarla ve şeytanla uğraşmak durumundadır.

Kim Dal (Go Bo Gyeol), Wild Animal’ın menajeridir. Aynı zamanda Woo Yeon Woo’nun bir numaralı hayranıdır. Hayranı olduğu kişi, kariyerinin beşinci yılında aniden kendisinin aslında Baş Rahip Rembrary olduğu konusunda ısrar etmeye başlar. Kim Dal ise ona yardım etmek için grubun menajeri olur.

Go Bo Gyeol

Kim Min Gue

The Heavenly Idol Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Lee So Yoon, Park So Yeon
Senarist: Lee Cheon Geum
Yapımcı: tvN
Yayıncı:
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 15 Şubat 2023 –
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe, 22:30
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina