Taxi Driver 2  Konusu ve Oyuncuları

Taxi Driver 2 | 모범택시2
Tür: Aksiyon, Gerilim, Gizem, Suç
Oyuncular: Lee Je Hoon, Kim Eui SUng, Pyo Ye Jin, Jang Hyuk Jin

Taxi Driver 2 Konusu:

2021 yılında yayımlanan “Taxi Driver“ın devamıdır.

Taxi Driver 2 Karakterleri:

Kim Do-Ki (Lee Je-Hoon),  ‘Rainbow Taxi’ şirketinin bir taksi şoförüdür.  Deniz Harp Okulu’ndan mezun olan eski bir özel kuvvetler subayıdır. Annesi bir seri katil tarafından öldürüldükten sonra hayatı değişmiştir. Güçlü sezgilere, sarsılmaz bir cesarete sahiptir. Aynı zamanda birden fazla kişiyi  etkisiz hale getirebilecek bir dövüş yeteneğine sahiptir.

Kang Ha-Na (Esom), savcıdır.  Adalet duygusu güçlüdür. Güzel bir yüze, iyi bir eğitim geçmişine ve dürüst bir kişiliğe sahiptir. Adaletsizlikle karşı karşıya kaldığı zaman şiddete başvurmaktadır. Ortadan kaybolan eski bir mahkumun olduğu bir davayı üstlenir. İp uçlarını takip ettiğinde karşısına Kim Do-Ki (Lee Je-Hoon) çıkar.

Jang Sung-Cheol (Kim Eui Sung), ‘Rainbow Taxi’ şirketinin CEO’sudur.  Mağdurlara karşı sıcak ve nazik birisidir.  Ama konu failleri bulmaya geldiğinde kesinlikle acımasızdır.

Go Eun (Pyo Ye Jin), ‘Rainbow Taxi’ şirketinin bir çalışanıdır.  Gerçekte bir hackerdır. İnsanların kişisel bilgilerini bulma ve ifşa etme konusunda yeteneklidir. CCTV’den akıllı telefonlara ve bilgisayarlara kadar tüm dijital cihazları kullanma konusunda bir uzmandır. İş üzerindeyken Kim Do-Ki’nin (Lee Je-Hoon) gözleri ve kulakları gibi olur.

Taxi Driver 2 Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Lee Dan
Senarist: Oh Sang Ho
Yapımcı: SBS
Yayıncı:
imdb: –
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2022
Yayın Tarihi: 17 Şubat 2023
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi, 22.00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina