tomorrow-konusu-2022-kore-dizileriTomorrow Konusu ve Oyuncuları

Tomorrow | 내일
Tür: Aksiyon, Dram, Fantezi
Oyuncular: Rowoon, Kim Hee Sun, Lee Soo Hyuk

Konusu:

Üç yıldır iş arayan Choi Joon Woong’un işe alınması onun için zordur. Ama bunun dışında, mükemmel bir adamdır.  Prestijli bir üniversiteden mezun olmuş ve zengin bir aileden gelmektedir. Bir gece yanlışlıkla ölüm melekleri Gu Ryun ve Lim Ryoog Gu ile tanışır. Bu iki ölüm meleği de bir kriz yönetimi ekibine aittir. Gu Ryun lider ve Lim Ryoog Gu  ise  üyedir. Amaçları intihara meyilli insanları kurtarmaktır. Kısa bir süre sonra Choi Joon Woong, kriz yönetimi ekibinin yeni bir üyesi olur.

Karakterler:

Goo Ryun (Kim Hee Sun), “Tehlike Yönetim Ekibi”ni yöneten korkusuz ve karizmatik ölüm meleğidir. Soğuk  kişiliğinden ötürü insanları kendinden uzaklaştırır ve etrafındakilere bağlanmaz.

Choi Joon Woong (Rowoon),  işe giremeyen, uzun süredir iş arayan bir kişidir. Bir gün “Tehlike Yönetim Ekibi”nin hatası nedeniyle komaya girer ve onlarla çalışmaya başlar.

Park Joong Gil  (Lee Soo Hyuk), Rehberlik Yönetim Ekibinin takım lideridir. Ölmek isteyen insanların hayatlarını kurtaran Tehlike Yönetim Ekibinin başkanı Goo Ryun ile sürekli çatışır.

Tomorrow Hakkında Bilgiler :

Yönetmen: Kim Tae Yoon
Senarist: Park Ran I, Park Ja Kyung, Kim Yu Jin
Yapım Şirketi: MBC, Netflix
imdb: 7.9
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2021
Yayın Tarihi: 1 Nisan 2022 – 21 Mayıs 2022
Yayın Günleri ve Saati: Cuma&Cumartesi 22::
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina