i hear your voice dizi posteri

I Hear Your Voice Konusu ve Yorumu

I Hear Your Voice | 너의 목소리가 들려
Tür: Romantik, Komedi, Gizem, Aksiyon
Oyuncular: Lee Jong Suk, Lee Bo Young, Yoon Sang Hyun, Lee Da Hee

Genellikle Lee Jong Suk‘un dizileri gözü kapalı seçebileceğiniz dizilerdir. Bazen konu dağılır. Fakat çoğu zaman kopmadan izlersiniz.

Bu dizi ile 2013 yılında, Lee Jong-Suk ile Lee Bo Young, 2. Daejeon Drama Festivali – APAN Yıldız Ödülleri ve 6. Kore Drama Ödüllerinde “En İyi Çift Ödülünü” aldılar.

Bu dizinin ilk sekiz bölümünde ağırlıklı olarak Lee Bo Young’un canlandırdığı Jang Hye Sung’un hayatını izliyoruz. Lee Jong Suk ve “Secret Garden” dizisindeki ‘Oska’ rolüyle hafızama kazınmış olan Yoon Sang Hyun daha geri plandalar. Gerçek hayatta aralarında on yaş olan oyuncuların uyumu biraz güçsüz kalmış. Ayrıca diğer oyuncuların her biri çok değerli. Şayet Lee Jong Suk’u seviyorsanız ve hala izlemediyseniz romantik seriler kategorisinde iyi bir seçim olacaktır.

Kısaca, yine çocukluklarındaki bir bağın tekrar buluşturduğu genç adam ve kadının hikayesi. Lakin peşlerindeki katilde dizinin ana unsuru.

Konusu:

Lise öğrencisi Jang Hye Sung ve annesinin evin yardımcısı olduğu ailenin kızı Seo Do Yeon pek anlaşamamaktadır. Haksız yere suçlanınca ailenin yanından taşınmaya karar verirler. Bu arada iki kız bir trafik kazasına şahit olurlar. Sürücüyü öldüren adam tam yan koltuktaki on yaşındaki küçük oğlanı öldürecekken ortaya çıkarlar. Böylelikle mahkemede şahitlik yapan Jang Hye Sung, sonradan katil Min Joon Guk tarafından ölümle tehdit edilir. Ayrıca küçük Park Soo Ha hayatını kurtaran kızı korumak için söz verir. Oysa ki sözünü tutmaya kendini adayan küçük çocuğun özel bir yeteneği vardır; insanların düşüncelerini duyabilmektedir.

Yorumu:

Secret Garden dizisinde birlikte oynadığı Yoon Sang Hyun ile yine rol paylaşan Lee Jong Suk’un gençlik dizilerinden biri.

Kamu avukatları, lise öğrencileri ve intikam peşindeki bir katil ile on sekiz bölümlük bir maceraya hazır olun.

I Hear Your Voice Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Jo Soo Won
Senarist: Park Hye Ryun
Yapımcı:
Yayıncı: SBS
imdb: 8.6
Bölüm Sayısı: 18
Yapım Yılı: 2013
Yayın Tarihi: 5 Haziran 2013 – 1 Agustos 2013
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina