one more happy ending dizi posteri

One More Happy Ending Konusu ve Yorumu

One More Happy Ending | Happy Ending Once Again | 한번 더 해피엔딩
Tür: Romantik, Komedi
Oyuncular: Jang Na Ra, Jung Kyoung Ho, Yoo In Na, Kwon Yool

Romantik komedi seven biri olarak şimdiye kadar niye izlememişim ki dediğim bir dizi. Üstelik Güney Kore’nin sevilen kadın oyuncularından Jang Na Ra’nın olduğu. Ayrıca benim ekranda görmekten büyük keyif aldığım Jung Kyung Ho‘nun rol aldığı bir dizi. Hatta güzel olacağı garantiyken. Oyunculuğunu sevdiğim Yoo In Na benim için dizinin bonusu.

Benim için, yakışıklı doktor ve en iyi arkadaş rolünde olan Kwon Yool yeni sayılabilecek bir yüz. Jung Kyung Ho’nun insanı zamanla etkisi altına alan sinsi cazibesi karşısında çok dikkatimi çekmedi. Oysa ki gerçekten öyle biri yaşıyormuş duygusunu size geçiren bir aktör.

Bir çöpçatan şirketini yöneten ama özel hayatları pek de yolunda gitmeyen iki üye, evlenmek üzereyken kararından pişmanlık duyan üçüncü üye ve umarsızca aşkı arayan ilkokul öğretmeni olan dördüncü üyeyle aşk hikayeleri bir kez daha mutlu olmanın mümkün olduğunu bize anlatacak. Magazin gazetecisi olan Song Soo Hyuk ve yakın arkadaşı gözde doktor Goo Hae Joon ise aşktaki ortak noktalarını sorgulayacaklar.

Özetle, eski bir K-Pop grubu olan Angels’ın artık otuzlarına gelmiş dört kadın üyesinin aşkları üzerine. Sonuçta keyifli, eğlenceli, yüzünüzde gülümsemeyle anımsayacağınız bir dizi.

Konusu:

Artık ününü iyice kaybetmiş bir K-Pop grubunun eski üyelerinden dört tanesi hala çok yakın arkadaştır. Han Mi Mo ve Baek Da Jung birlikte bir çöpçatan şirketinin başındadırlar. İlk evliliğinde başarıyı yakalayamayan Han Mi Mo bir süredir devam eden ilişkisinde artık evlilik teklifi beklemektedir. Sevgilisiyle buluşmaya giderken terk edilir. Buluşmaları gereken otele gittiğinde ise bir sürprizle karşılaşır. Ünlü bir şarkıcı ve eski grup üyesi Goo Seul Ah eski sevgilisiyle aynı masadadır. Az önce kendisini terk eden erkek arkadaşının ezeli rakibine evlenme teklif ettiğini gören Mi Mo yanlarına gider. Şarkıcının peşindeki magazin gazetecisi Song Soo Hyuk ise olayın diğer tanığıdır.

Yorumu:

Şayet keyifli vakit geçirip biraz romantizm ve komedi izlemek isterseniz. Öyleyse Güney Kore’nin başarılı isimlerinin yer aldığı bu diziyi tercih edebilirsiniz. Ne var ki pişman olmazsınız.

One More Happy Ending Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Kwon Sung-Chan
Senarist: Heo Sung-Hee
Yapımcı:
Yayıncı: MBC
imdb: 7.3
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2015 – 2016
Yayın Tarihi: 20 Ocak 2016 – 10 Mart 2016
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 21:55
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina