the producers dizi posteri

The Producers Konusu ve Yorumu

The Producers | 프로듀사
Tür: Romantik, Komedi
Oyuncular: Kim Soo Hyun, Iu, Gong Hyo Jin, Tae Hyun Cha

2015 yılına ait olan bu Güney Kore dizisi klasik yakışıklı ve zengin erkek, fakir ama özel kadın temasından uzak bir komedi. Sonuçta benim de kahkahalar attığım dizidir. Böylelikle aklımda beni en çok eğlendiren dizilerden biri olarak yerini aldı.

Konusu:

Şarkıcı, oyuncu, yönetmen ve Dj unvanlarına sahip bir adam. Bu kişi Cha Tea Hyun. Kendisi bir çok dizide yer almış çok yönlü bir aktördür. Bir yayın şirketinde çaylak olarak işe başlayan Baek Seung Chan ise program konuğu kaprisli şarkıcıdır. Cindy ve çocukluktan beri arkadaş olan iki usta yapımcının maceralarını konu alınıyor. Ne var ki yayın şirketindeki reyting savaşlarını da keyifle izleyeceksiniz.

Yorumu:

Özellikle bu dizinin oyuncularının her biri çok değerli. Ancak baş rolde yer alan Gong Hyo-Jin oyunculuk yeteneği ile sizin de dikkatinizi çekecek bir aktris. Oysa şarkıcı kimliğinin yanında oldukça iyi bir oyuncu olan IU da diziye ayrı bir keyif katıyor. 2013 yılının sevilen dizilerinden “My Love from the Star“dan hatırlayacağınız Kim Soo Hyun ise bu dizide bambaşka bir rolde.

The Producers Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Seo Soo-Min, Yoon Seong-Ho, Pyo Min-Soo, Shim Jae-Hyun
Senarist: Park Ji-Eun
Yapımcı: Yoon Seong-Ho
Yayıncı: KBS2
imdb: 7.4
Bölüm Sayısı: 12
Yapım Yılı: 2015
Yayın Tarihi: 15 Mayıs 2015 – 20 Haziran 2015
Yayın Günleri ve Saati: Cuma & Cumartesi – 21:15
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina