tempted great seducer dizi posteri

Tempted Konusu ve Yorumu

Tempted, Great Seducer | Love Game: The Great Seduction | Tempted | 위대한 유혹자
Tür: Romantik, Dram, Gençlik
Oyuncular: Woo Do Hwan, Moon Ga Young, Joy, Kim Min Jae

Gelelim 2018 yılına ait olmasına rağmen Netflix’e yakın zamanda eklenen bir diziye. Bir suredir Kore dizisi izleyen biri olarak benim için başrol oyuncuları çok tanıdık değildi. Tempted, izlediğim ilk Woo Do-Hwan dizisi. Diğer başrol oyuncusu Joy ise ülkesinde popüler bir şarkıcı. Bir parça Kore dizilerine aşina iseniz dans etmenin ve şarki söylemenin ne kadar önemli olduğunu keşfetmiş olmalısınız. Özetle dizi, üç çok yakın arkadaşın oyun olarak başlattıkları bir baştan çıkarma iddiası ile zedelenen arkadaşlıklarını anlatıyor.

Konusu:

Kwon Shi Hyun , Lee See Joo ve Choi Soo Ji üç yakın arkadaştır. Aileleri çok zengindir ama her birinin bir mutsuzluğu vardır. Aşkı acınası bulan Kwon Shi Hyun, Soo Ji’nin intikam isteğiyle başlattığı bir baştan çıkarma iddiasına girer. Böylece Soo Ji’nin terk edilmesine sebep olduğunu düşündüğü Eun Tae Hee’yi kendine aşık edecektir.

Yorumu:

Sonuna kadar ara vermeden izlenebilecek bir gençlik dizisi. Lise yıllarından başlayan zengin ancak mutsuz arkadaşlar. Özellikle aşk, gençlik temalarını seviyorsanız sıkılmadan izleyebilirsiniz.

Tempted Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Kang-In, Lee Dong-Hyun
Senarist: Pierre Choderlos de Laclos (orijinal roman), Kim Bo-Yeon
Yapımcı:
Yayıncı: MBC
daum: 4.8
Bölüm Sayısı: 32
Yapım Yılı: 2017 – 2018
Yayın Tarihi: 12 Mart 2018 – 1 Mayıs 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina