suspicious partner dizi posteri

Suspicious Partner Konusu ve Yorumu

Suspicious Partner | Watch Out For This Woman | 수상한 파트너
Tür: Romantik, Komedi, Hukuk
Oyuncular: Kwon Nara, Ji Chang Wook, Nam Ji-Hyun, Choi Tae Joon

Vakit kaybı olmayacak dizilerden biri daha. Romantik komedi sevenleri böylece 40 bölümden oluşan diziye alalım. Başrollerinde Ji Chang-Wook ve Nam Ji-Hyun ayrıca Choi Tae-Joon ve Kwon Nara bulunan 2017 yapımı Güney Kore dizisi. Üstelik Ji Chang Wook ile tanışmak için de kötü bir tercih değil. Bence dizinin yan karakterleri en az başroller kadar önemli. Her biriyle keyifli vakit geçireceksiniz.

yetenekli bir avukat, eski savcı No Ji-Wook karakterini Ji Chang Wook, stajer avukat, eski tekvando sporcusu Eun Bong-He karakterini ise Nam Ji-Hyun canlandırmaktadır.

Konusu:

Eun Bong Hee adaletten taviz vermemesiyle ünlü kötü savcı lakaplı No Ji Wook’un yanında stajyer avukat olarak çalışmaktadır. Uzağı göremediği için aslında tanık olduğu ama bilmediği cinayet ile suçlanır. Savcı olarak No Ji Wook atanır. Savcılığı bırakan adam ve kendini temize çıkarmak isteyen kadın böylece olayı çözmeye çalışırlar.

Yorumu:

Genel olarak, bu dramadan gerçekten keyif aldım. Sonuçta, eğlenceli, sürükleyici, izlenilmesi gerekli. Bu dizinin en çarpıcı yanı oyuncu kadrosu.

Suspicious Partner Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Park Sun-Ho
Senarist: Kwon Ki-Young
Yapımcı:
Yayıncı: SBS
imdb: 8.0
Bölüm Sayısı: 40
Yapım Yılı: 2017
Yayın Tarihi: 10 Mayıs 2017 – 13 Temmuz 2017
Yayın Günleri ve Saati: Çarşamba & Perşembe – 22:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina