revolutionary love dizi posteri

Revolutionary Love Konusu ve Yorumu

Revolution Love | Byun Hyuk’s Love | Revolutionary Love | 변혁의 사랑
Tür: Romantik, Komedi
Oyuncular: Choi Si Won, Kang So Ra, Gong Myung, Lee Jae Yoon

Alıştığımızın dışında bir cheabollü romantik komedi. Dışında diyorum çünkü genelde yakışıklı cheaboller karizmatik, becerikli, klas. Aynı zamanda her işin altından kolaylıkla kalkan tipler oluyor. Bu dizimizde ise tam tersi. Biraz sakar, istemeden de olsa her yaptığı büyük sorunlar çıkaran, biraz da çocuksu bir adam. Her ne kadar çok iyi niyetli ve büyük bir kalbi de olsa. Elinde olmayarak etrafını ve kendini üzen Byun Hyuk. Size keyifli anlar yasatacak. Dizide bir kadının sihirli dokunuşu ve aşkın gücüyle bir erkeğin yapabileceklerini görüyoruz. Romantik komedi denildiğinde ben bol kahkaha arıyorum. ne var ki; bu dizi de öyle. Eğlenceli, hoş vakit geçireceğiniz, dayanışma içeren bir cheabol dizisi. İyi ve dürüst, bize sevgi ve dayanışmayı anımsatan üç kişilik destek ekibimiz de mevcut. Sıra dışı bir zengin erkek annesi de olunca kadro tamamlanmış. Sonuçta ortaya güzel vakit geçirebileceğiniz bir dizi çıkmış.

Konusu:

Ailenin ikinci oğlu olan Byun Hyuk şirket işleri dışında gününü gün eden ama genelde istemeden sorun çıkaran biri. Babası ile ilişkisi fiziksel ve duygusal şiddete dayalı. Yaptıklarını toparlama işi ise, babası aynı zamanda patronun şoförü olan, birlikte büyüdüğü, arkadaşı Kwon Je Hoon’un görevi. Baek Joon ise tam zamanlı çalışmak yerine, bir kaç yarı zamanlı işlerde çalışan, sisteme karşı, ilkeli bir kadın. Kendisine aşık olan ama bir türlü itiraf edemeyen Je Hoon ile aynı binada yaşıyor. Bir gün Byun Hyuk ailesine ait otelde yaşanan olaylar ve yanlış anlamalar yüzünden kat görevlisi olarak çalışan Baek Joon ile birlikte otelden kovuluyor.

Yorumu:

Lee Jae Yoon, yine Weightlifting Fairy Kim Bok Joo dizisindeki gibi ağabey rolünde. Ama bu kez tam tersi bir karakteri canlandırıyor. Çabucak ısınacağınız Kang So Ra, rolüne tam oturmuş Choi Si Won ve soğuk görünümlü Gong Myung ile eğlenceli bir romantik komedi. Netflix’te de yer alan diziyi izlemeyenler için güzel bir seçenek.

Revolutionary Love Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Song Hyun-Wook
Senarist: Joo Hyun
Yapımcı:
Yapım Şirketi:
Yayıncı: tvN
imdb: 6.7
Bölüm Sayısı: 16
Yapım Yılı: 2017
Yayın Tarihi: 14 Ekim 2017 – 3 Aralık 2017
Yayın Günleri ve Saati: Cumartesi & Pazar – 21:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina