welcome to waikiki eulachacha waikiki dizi posteri

Welcome To Waikiki Konusu ve Yorumu

Eulachacha Waikiki | Welcome to Waikiki | 으라차차 와이키키
Tür: Romantik, Komedi, Gençlik
Oyuncular: Jung In Sun, Kim Jung Hyun, Lee Yi Kyung, Son Seung Won, Shin Hyun Soo

Komedi sevenlerin mutlaka ismini duyduğu bir K-dramadır. İkinci sezonu da çekilen bu dizi bir pansiyonu işleten otuzlu yaşlarının ilk zamanlarındaki gençlerin başından geçenleri konu alıyor. İlk bölüm biraz karakterlere alışmakla geçiyor. Ama sonra her biri aileden birine dönüşüyor. Daha önce “My Secret Terrius“u izledi iseniz Jung In Sun’u hatırlayacaksınız. Güney Koreli bu kadın oyuncu özellikle komedi türünde dramalara yakışan bir isim.

Konusu:

Kang Dong Goo yönetmen olmak isteyen ancak henüz başarıyı yakalayamamış pansiyonun yöneticisi pozisyonunda. Küçükken abisine ve babasına özenip tıraş olan kız kardeşi Kang Seo Jin ise artık düzenli tıraş olmak zorunda olan bir muhabir adayı. Dong Goo’nun yakın arkadaşları Lee Joon Ki tanınmış bir aktör olmak, Bong Doo Sik ise senarist olmak için uğraşıyor. Pansiyon ekibine önce bebeğini terk edip sonra geri gelen Han Yoon A ve bebeği Sol ve Dong Goo’nun dolandırılınca ortada kalan eski sevgilisi Min Soo A’da eklenince hep birlikte hem istedikleri işleri yapmaya hem de pansiyonu yönetmeye çalışırlar.

Yorumu:

Sit-com tadında, 20 bölümlük keyifli bir dizi izlemek isteyenler için ideal. Dizi boyunca devam eden aşk hikayeleri olsa da aslında her bölümde farklı bir konu ele alınmış. İkinci sezon devam niteliğinde. Şunu da ifade etmeliyim ki; Joon Ki karakteri haricinde diğer oyuncular farklı.

Sonuç olarak; komedi dizilerini sevenlerin izlemesi gereken bir dizi.

Welcome to Waikiki Hakkında Bilgiler:

Yönetmen: Lee Chang-Min
Senarist: Song Mi-So, Kim Ki-Ho, Song Ji-Eun
Yapımcı:
Yayıncı: JTBC
imdb: 8.2
Bölüm Sayısı: 20
Sezon: 2
Yapım Yılı: 2017 – 2018
Yayın Tarihi: 5 Şubat 2018 – 17 Nisan 2018
Yayın Günleri ve Saati: Pazartesi & Salı – 23:00
Dili: Korece
Ülke: Güney Kore

 


Merhaba, bizi Instagramda takip etmeyi unutmayın: @koredizi_askina